Keresünk fúrómesteri munkakörbe Siófoki telephelyrünkre teljes munkaidőre egy új csapattagot

A Zábrák Kft. egy 30 éves múltra visszatekintő környezetvédelmi és kármentesítő cég, jelenleg 13 munkatárssal. Telephelyünk Siófokon, szakértői irodánk Budapesten található.

Cégünk Fúrómesteri munkakörbe keress Siófoki telepére határozatlan időre, teljes munkaidőre egy új csapattagot.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok:

- Vízöblítéses fúrás

- Környezetvédelmi fúrás (száraz fúrás) - ezen belül talajmechanikai/geotechnikai vizsgálatok, mintavételek, folyamatos magfúrás és ideiglenes/végleges megfigyelő kutak kialakítása HSA szerszámzattal, spirálfúrás védőcsövezés mellett.

- Fúrómesteri bizonyítvány és min. 5 év gyakorlat

- Előny lehet: nagy átmérőjű kutak (drénkutak) kialakításában szerzett tapasztalat

Olyan embert keresünk aki képes az önálló munkavégzésre, de szeret csapatban dolgozni, nyitott más feladatok elvégzésére, kreatív és konstruktív gondolkodású, gyors problémamegoldó és döntési képességű, segítőkész, és egy stabil, hosszútávú munkahelyet keres.

Ha úgy gondolja Önre ráillenek a fent leírtak, akkor várjuk jelentkezését!

Jelentkezni lehet a hollmann.lili@zabrak.hu email címen keresztül vagy a +36309102521-es telefonszámon.

Hollmann Lili
Zábrák Kft.
Mobil: +36 30 9102521
e-mail: hollmann.lili@zabrak.hu

2020.10.08.